Yüz yüze eğitiminin haricinde Uzaktan Eğitim fırsatını sizler için hazırladık. Bu imkandan yararlanmak için tıklayınız.

 

GÜZELLİĞİN ÖYKÜSÜ

Güzellik kavramının ortaya çıkışı insanlık tarihi kadar eskiye dayanmaktadır. İnsan yeryüzünde var olduğu sürece güzel olmak istemiş, bunun için yüzyıllar boyunca çeşitli arayışlarda bulunmuştur. Bunun en belirgin örneklerinden biri ilkel toplulukların yüzlerini bitkisel ve madensel boyalarla boyamalarıdır. Kadınlar ilk çağlarda bile bitkileri ve bazı madenleri güzelleşmek için kullanmışlardır.

 

GÜZEL OLMAK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Güzel olma veya güzel görünme güdüsü yalnızca mesleki anlamda değil, insanın kendini iyi hissetmesi veya iyi bir izlenim bırakabilmesi adına da oldukça önemlidir.

İnsanlık sosyal olarak hayatta kalmayı diğer yüzlere bakarak gerçekleştirir. Güzel bir yüz gördüğümüzde, beyindeki ödül merkezinde daha fazla aktivite oluşmakta ve dopamin hormonu üretimi artmaktadır. Güzelliğin hazzı işte tam da buradan gelmektedir.

 

İLERİ DÜZEY EĞİTİM SUNAN İLK KURUM

Milyonlarca kadın güzellik için yeni trendleri takip etmekte, ancak her zaman branşın profesyonelleri ile karşılaşma olanağı elde edememektedir. Gül Sancar Akademi kapsayıcı eğitim programı ile birlikte alanında ileri düzeyde eğitim sunan ilk kurum olma özelliğini taşımaktadır.

 

20 YILI AŞKIN TECRÜBE

Gül Sancar, 1997 yılında adım attığı sektörde 25. yılını kutlamaktadır. Bu süre zarfında yurt dışında aldığı eğitimlerle uluslararası sertifikasyona sahip olan Sancar, Türkiye’de ve yurtdışında teorik, pratik ve teknik bilgileri derinlemesine ele aldığı eğitimler gerçekleştirmiştir.

 

SEKTÖRDE BİR ADIM ÖNE ÇIKMA FIRSATI

İstanbul güzellik uzmanlığı kursu, kurulduğu yıldan itibaren yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerine istihdam olanağı sağlamakta ve kendi işlerini kurma imkânı vermektedir.

Gül Sancar Akademi öğrencileri, sektörde öne çıkmak için doğru araç ve ürünleri içeren bir başlangıç kitine sahip olarak başarılı pazarlama ipuçlarıyla büyümeye doğru adımlar atmaya devam etmektedir.

 

DÜNYADA BİR İLK

Birebir Tv Dijital Eğitim Platformu ile Gül Sancar Akademi arasında yapılan iş birliği ile yer ve zamandan bağımsız olarak dünyanın her köşesinden birçok öğrencinin katılacağı senkron ve asenkron eğitimler dünyada bir ilk olma özelliği ile dikkat çekmektedir.

 

EVİNİN KONFORUNDA BRANŞININ UZMANI OL

Gül Sancar Akademi ve Birebir Tv Dijital Eğitim Platformu ortaklığında sunulmuş olan her kurs, kendi işini kurmak isteyen öğrencilere ihtiyaç duydukları tüm detayları içeren bir iş başlangıç takımı sunmaktadır. Katılımcılar evlerinin konforunda erişim sağlayacakları çeşitli kurs seçenekleri ile dünyanın her yerinde mesleğini icra etme şansına sahip olabilmektedir.

 

DÜŞLERİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜR

Yaşanan süreci bir güzellik devrimi olarak adlandıran Gül Sancar, alanında profesyonel olmak isteyen tüm katılımcıları düşlerini gerçeğe dönüştürmeye çağırıyor.

0 212 660 00 87
0 212 660 00 87